Menu

pecs zipernowsky

XXI. országos Elektronikai Konstrukciós Verseny

6. helyezett Német István 13. E

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) döntő

6. helyezett: Puskás Levente Róbert 12. E
13. helyezett: Börcsök Erik 12. E
25. Jubileumi Csernyánszky Országos Középiskolai Pneumatika Verseny
18. helyezett csapat: Bayer Gábor és Gyenis Péter 14. M

Országos LEGO programozó csapatverseny: 8. helyezés

Csapat tagjai:
Hofecker Csaba 11. A
Dévai Dávid 9. C
Májlinger József 9. C

English Language Competition (ELC) verseny

10. évfolyam
Trischler Gergő 10. D országos 17, megyei 1. helyezett
Szakács Zsófia 10. E megyei 2. helyezett
Kovács Marcell 10. E megyei 3. helyezett

11. évfolyam
Varga Marcell 11. D megyei 1. helyezett
Kőműves Dániel 11. D megyei 2. helyezett
Kocsis Balázs 11. D. megyei 3-4. helyezett
Rétvári Gergő 11. D 3-4. helyezett
Kormos Gábor 11. D megyei 5. helyezett

04A több mint 25 éves múlttal rendelkező projekt célja, hogy diákjaink megismerkedjenek az osztrák télisport kultúrával, testvériskolánk egyik osztályával, megtanuljanak síelni és gyakorolják a német nyelvet. Ez a találkozó szolgál most már 5. éve arra is, hogy a nyári gyakorlatos cserekapcsolat konkrétumait tisztázzuk.

angolverseny

 

 

Az Országos Szakmai Tanulmány Verseny döntőjének ötfős mezőnyébe jutott Korán István (5/13. G) A Gépgyártástechnológiai technikus szakmában 393 tanuló indult.

A „Charles Babbage” Országos AutoCAD verseny döntőjében ugyancsak Korán István (5/13. G), míg Inventor kategóriában Gyenis Péter (14. M) képviselheti iskolánkat.

Az ÁSZÉV Villamosipar- és elektronika ismeretek országos döntőjébe jutott Börcsök Erik 12. E és Puskás Levente ugyancsak 12. E osztályos tanuló.

Minden diákunknak gratulálunk, és sikeres szereplést kívánunk Nekik a döntőben!

 

csapatA 2018. évi Zrínyi Ilona matematikaversenyen elért összesített eredmények alapján iskolánk elnyerte a régió legeredményesebb szakgimnáziuma címet és az hozzá tartozó vándorserleget.

Csapatverseny eredményei:

A  9. évfolyam csapata 2. helyezést ért el (csapattagok: Lovász Balázs, Gacs Attila és Nyers Balázs)
A 10. évfolyam csapata 1. helyezést ét el (csapattagok: Kovács Dániel,Rott Tamás és Preisendörfer Antal)
A 11. évfolyam csapata 1. helyezést ért el (csapattagok: Penz Kornél, Bernáth Szabolcs és Andrási Gergő)
A 12. évfolyam csapata 1. helyezést ért el (csapattagok: Keményfi Gáspár, Márton Zoltán és Marton József)

A legeredményesebb tanulóink:

9. évfolyamon:
Lovász Balázs 3. helyezés (felkészítő tanára Hargitai András)
Gacs Attila 6. helyezés (felkészítő tanára Hargitai András)
Nyers Balázs 7. helyezés (felkészítő tanára Hargitai András)

10. évfolyamon:
Kovács Dániel 2. helyezés (felkészítő tanára Hargitai András)
Rott Tamás Kristóf 4. helyezés (felkészítő tanára Rézbányai Gábor)
Preisendörfer Antal 5. helyezés (felkészítő tanára Rézbányai Gábor)
Farkas Bálint 6. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)
Matesz Kornél 7. helyezés (felkészítő tanára Hargitai András)

11. évfolyamon:
Pencz Kornél 1. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)
Bernáth Szabolcs 3. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)
Andrási Gergő 5. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)

12. évfolyamon:
Keményfi Gáspár 2. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)
Márton Zoltán 5. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)
Marton József 8. helyezés (felkészítő tanára Balatonyi-Venczel Rita)

Gratulálunk a helyezetteknek, a felkészítő tanáriaknak és minden diáknak, aki képviselte iskolánkat a versenyen!

 

Fotópályázat

szorolap fotopalyazat 75