Menu

Iskolánk turisztikai ágazati képzésében résztvevő diákjai hagyományokhoz hűen szakmai napot szerveznek 04.26-án. Az idei tanévben a téma: az ökoturizmus és Orfű. A programokat végzős diákjaink találták ki és bonyolítják le. Lesznek ügyességi feladatok, túrázás, megtekintjük a Hagymaházat, táncolunk és sárkányhajózunk.

A szakmai nap minidg különleges színfoltja az évnek, hisz az egész tagozat együtt, iskolán kívül „tanul“ és bővíti szakmai tudását, tapasztalatát. Jó alkalom ez a kapcsolatépítésre is. Minden évben más-más tematikát dolgozunk fel: tavaly Szigetváron voltunk, a várak turisztikai hasznosításával ismerkedtünk, de volt már téma a bor, a fürdők, nemzeti parkok, nemzetiségek, lovak, vallás.

Ime, néhány kép tavalyról:

 

Free Joomla Lightbox Gallery

Fotópályázat

szorolap fotopalyazat 75